امتیازات

امتیازات چیست ؟

این بخش برای کاربران عضو سایت می باشد که در ازای هر نوع فعالیت و حرکتی درسایت می توانند امتیاز کسب نمایند . از امتیازات به دست آمده می توانند در جهت مشاهده پست های مخصوص امتیازی ، خرید از فروشگاه سایت ، تبدیل امتیاز به پول ریالی ، انتقال امتیاز بین کاربران ، سپردن امتیازات در بانک امتیاز و کسب سود امتیازی ، پیش خرید برخی از پست ها و محصولات و عکس ها و مقالات از طریق امتیاز و … استفاده نمایید .

چگونه امتیاز کسب نماییم ؟

شما با ورود به سایت ، لاگ این کردن ، دادن پست ، دادن مطلب در انجام یا پاسخ ، شرکت در نظر سنجی ، دیدن صفحات سایت ، معرفی سایت به دیگران ، خرید از سایت ، خریدن اشتراک طلایی یا اشتراک VIP و … امتیاز کسب نمایید .

برای مشاهده امتیاز فعلی خود علاوه بر پیشخوان خود می توانید از انتهای صفحه نیز مشاهده نمایید یا حتی امتیازات را به دیگر کاربران انتقال دهید .

 

کسب درآمد در نسیم ناز و از طریق کسب امتیاز :

شما کاربران گرامی به راحتی با انجام فعالیت ها معمولی یا فعالیت ها ویژه می توانید کسب امتیاز نمایید و به راحتی پس از رسیدن معادل آن به ۲۵۰۰۰ تومان ( به جز معادل باید حداقل در امتیاز کاربری ۱۰۰۰۰ امتیاز ثابت نمایید ) درخواست دریافت وجه به شماره حساب بانکی خود نمایید . نرخ تبدیل امتیاز هر ۱۱ امتیاز ۱ تومان می باشد .

شما از طریق فعالیت ها معمول ( دیدن صفحات – معرفی دوستان – ارسال مطلب – ارسال در انجمن – پاسخ در انجمن – ارسال نظر در مطالب – اشتراک گذاری مطالب در شبکه های اجتماعی و … ) می توانید امتیاز کسب نمایید .

اما بخش کسب امتیاز ویژه در ازای فعالیت هایی به شرح :

۱- خرید از سایت در ازای هر ۱۰۰ تومان خرید ۱ امتیاز

۲-خرید کارت شارژ از سایت در ازای هر ۱۰۰۰ تومان شارژ ۱ امتیاز

۳- عضویت در سایت هایی که به شما معرفی می شود که در ازای هر عضویت بین ۵۰ تا ۵۰۰۰ امتیاز دریافت می کنید

۴-در ازای خرید سامانه پیام بین ۱۰۰۰ امتیاز تا ۱۰۰۰۰ امتیاز

۵-خرید سرویس از مهر رسانه که در ازای هر عضو معرفی شده ۵۰ امتیاز – هر ۱۰۰۰ تومان خرید ۱۰ امتیاز و تمدید هر دوره سرویس ۱۰ امتیاز دریافت می کنید .

۶-در ازای خرید اشتراک از سرویس آپلود سنتر اعلام شده ۱۰۰۰ امتیاز و تمدید هر ماه ۱۰ امتیاز مجدد

۷- در صورت ارسال خبر اختصاصی و موثق برای ما بین ۵۰۰ تا ۵۵۰۰ امتیاز

۸-در ازای تبادل لینک به ما ۱۰۰ امتیاز

۹-در ازای عضویت و نمایش تبلیغات نسیم کلیک هر ۱۰۰ تومان درآمد در نسیم کلیک کسب کنید در نسیم ناز ۲ امتیاز کسب می کنید . ( مخصوص وب مستر ها )

و چندین امتیاز ویژه دیگر

پس از انجام از طریق فرم مربوطه باید گزارش دهید تا همکاران امتیازاتان را تایید نمایند.

هر گاه سقف امتیازات شما به حد نصاب ۱۰۰۰۰ امتیاز + سقف برداشت ۲۵۰۰۰ تومان رسید می توانید درخواست واریز به حساب نمایید تا مبلغ در ۲۵ الی ۳۰ هر ماه به حساب شما واریز گردد.

خرید از فروشگاه نسیم ناز از طریق امتیاز :

کاربران گرامی با داشتن امتیاز می توانند خودکار از فروشگاه ما خرید نمایند و به جای پرداخت وجه نقد از امتیازات پنل خود صورتحساب را بپردازند . سیستم خودکار هر ۱۰ امتیاز را معادل ۱ تومان قرار می دهد .

 

 

 

 

bigtheme